9.csoport
9.csoport
9.csoport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.csoport

Egy csoport, amely nem ismer lehetetlent.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Adminok


Kiemelt Társoldalak

Adelais Gross Scaled.php?server=38&filename=torn3

Roxfort Alternative


Adelais Gross Xwhfuozso4umx07l9uaz

Credits

Adelais Gross Chronicle__1___1__www.kepfeltoltes.hu_

Credits
Az oldal témája Chris Kolberg agyából pattant ki, tehát ha a téma vissza integett valahonnan, annak rossz vége lesz! A képi megvalósítást azonban az Energia és az Erő krónikája című filmek segítségével alkottuk.

A csoport leírásokban Jesssica segített. A kinézetet Mirandának és Richardnak köszönjük. A kódokban segített: Aya-chan

Az oldalt a következő böngészőre ajánljuk: Chrome


 

 Adelais Gross

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Adelais Gross
Kilencedik csoportos
Kilencedik csoportos
Adelais Gross


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 09.

Adelais Gross Empty
TémanyitásTárgy: Adelais Gross   Adelais Gross Icon_minitimeSzer. Dec. 12, 2012 5:15 am






Adelais Gross-(Nímia - 001)








Információk:




Álláspont:
szervezeti tag


Kor:
Jelenlegi


Faj:
ember


Rang:
Orvosszakértő


Nem:



Képesség:
gyógyítás


Fegyver:
Sai

Played by:

Willa Holland





Karakter vonások:



Jellem:
Én nem az a könnyen nyakbaborulós, izgalmában sikongatós lány vagyok, nem is kedvelem őket. Komolyabb vagyok, a rám bízott feladatokat pedig mindig megpróbálom hiba nélkül, a lehető leggyorsabban végrehajtani. Nem csak az számít, hogy jól, hanem az is, hogy gyorsan csináljam, amit csinálok, mert így hamarabb sor kerül a következő feladatra és minél többet oldok meg, annál könnyebben és hamarabb kerülök feljebb a ranglétrán. Nem elégszem meg az örökös beosztott szereppel, szeertnék majd egyszer én is parancsol és besöpörni a nekem jogosan - hiszen keményen megdolgozok érte - járó elismerést. Mivel gyógyító vagyok, ezért a sérülteken szinte mindig megpróbálok segíteni, de itt is a hatékonyság elve érvényesül, kedveskedni majd kedveskedik nekik más. Persze arra is képes vagyok, ha az kell. Meg még sok másra is, hogy elérjem a célomat.


Kinézet:Nem túl magas, de vékony, barna hajú és barna szemű lány vagyok. A hajamat legtöbbször kiengedve hordom, ha már ilyen szép hosszú, természetesen gondoson kifésülve, mert a hajamra mindig ügyelek. Persze szinte minden másra is, műkörmöt nem hordok, de a körmeimet rendben tartom és arra is ügyelek, hogy a fogaim is szép fehérek maradjanak. Nincs is rondább a rossz fogaknál és a csúnya mosolynál. A sminket sem vetem meg, de nem is viszem túlzásba, nem szeretném, ha valami műanyag Barbienak néznének, legfeljebb csak a jelmezes bulikon.
Ruhákból kedvelem a kicsit kihívóbb darabokat és magassarkú cipőt is szívesen hordok, jópár polcom tele van velük a szekrényemben, talán csak táskából van több, talán már túl sok is..





Eddig Történt:


Ha nem lettem volna azok között a gyermekek között, akiket néhány kortársukkal együtt még egészen kicsi korukban a Kilencedik Csoport felügyelete alá helyeztek, akkor talán nem is kéne mesélnem magamról, de mivel közülük való vagyok jobbnak látom, ha megosztok veletek pár dolgot, csak, hogy tisztában legyetek vele, ki is vagyok valójában. Képességem miatt orvosszakértőnek képeztek ki a csoportban, az én feladatom, hogy ellássam a csapatom sérült tagjait és, hogy életben tartsam a célpontokat, ha valaki túllőtt tőlünk a célon, azaz nem megfelelően tett harcképtelenné valakit. Meglehetősen kellemetlen lehet, ha a nem kevés idő és sok vér és verítík árán megtalált és elkapott célszemély a mi hibánkból képtelen a fontos infocmációk kikotyogására. Persze, ha kell, akkor ott vagyok azok között is, akik így vagy úgy, de mindenképpen kiszedik valakiből amit kell a vallatószobában, rengeteg remek kis módszerünk van és nem félünk használ őket, ha megparancsolják. Élvezet látni, amikor az addig olyan büszke és erős emberek megtörnek az ostromunk alatt. Hát ezt csinálom a kilencedik csoportban. És, hogy mi az igazság azzal a bizonyos robbantásos esettel kapcsolatban? Nos, ezt kevesen tudják, rajtam és a szökötteken kívül talán csak azok tudják, akiknek én elmeséltem, például a főnökömnek, Chrisnek. Az akció után én is úgy tettem, mint a többiek, eltűntem a kilencedik csoport és a töbiek elől is, az én esetem csak annyiban más a többiekénél, hogy én nem menekültem , hanem visszatértem a Kilencedikbe. Most is a szervezet tagja vagyok és azon fáradozunk, hogy elkapjuk és megbüntessük azokat, akik elárultak minket.

Vissza az elejére Go down
Miranda Almon
Volt kilencedikes
Volt kilencedikes
Miranda Almon


Hozzászólások száma : 211
Join date : 2012. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Ahova éppen menni szeretnék!

Adelais Gross Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adelais Gross   Adelais Gross Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 5:55 am

Adelais Gross Oie_transparent__10___2__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 
Adelais Gross
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
9.csoport :: Kész előtörik-
Ugrás: