9.csoport
9.csoport
9.csoport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.csoport

Egy csoport, amely nem ismer lehetetlent.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Adminok


Kiemelt Társoldalak

Cecilia Crofford Scaled.php?server=38&filename=torn3

Roxfort Alternative


Cecilia Crofford Xwhfuozso4umx07l9uaz

Credits

Cecilia Crofford Chronicle__1___1__www.kepfeltoltes.hu_

Credits
Az oldal témája Chris Kolberg agyából pattant ki, tehát ha a téma vissza integett valahonnan, annak rossz vége lesz! A képi megvalósítást azonban az Energia és az Erő krónikája című filmek segítségével alkottuk.

A csoport leírásokban Jesssica segített. A kinézetet Mirandának és Richardnak köszönjük. A kódokban segített: Aya-chan

Az oldalt a következő böngészőre ajánljuk: Chrome


 

 Cecilia Crofford

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cecilia Crofford
Escos
Escos
Cecilia Crofford


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Jan. 15.
Tartózkodási hely : Skócia

Cecilia Crofford Empty
TémanyitásTárgy: Cecilia Crofford   Cecilia Crofford Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 1:59 am






Cecilia Crofford - Lia!









Információk:




Álláspont:
Esco tag


Kor:
22


Faj:
-


Rang:
Hadnagy


Nem:



Képesség:
-


Fegyver:
Félautomata pisztolyok akik Ebony és Ivory névre hallgatnak valamint egy Wakizashi kard

Played by:

Charlize Theron





Karakter vonások:



Jellem: Milyen vagyok? Nos nehéz lenne egyetlen mondatban kifejteni. A diákjaim szadistának mondanának, mert néha úgy érzik túl sokat követelek. A barátaim csökönyösként emlegetni. Viszont, hogy látom magam? Nos, ez egy teljesen más kérdés. Úgy gondolom, hogy egy visszafogott jellem vagyok, aki odafigyel minden részletre. Mindenkit meghallgatok és ha tudok, tanácsot adok. De mint ahogy mondani szokás, csendes tóban lakik a béka. A másik munkám során, az ESCO keretein belül könyörtelen tudok lenni. Lenyűgöz a történelem de felháborít az embertelenség. Ha kell ölök, de egy futó imát még a legádázabb ellenségem is kap. Nehéz kiigazodni rajtam, de nem vágyom másra, csak egy kis odafigyelésre.


Kinézet: Most megfogtál! Smile sose voltam hiú, a külsőséget mindig is feleslegesnek tartottam. De ha ragaszkodsz hozzá.... Fekete hajam mindig stílusosan rövidre vágom, harc közben könnyebb vele boldogulni, meg aztán félő, hogy az ellenfelem úgy harcol mint egy kislány és jól megcibál. Szemem kék, mint az ég, férfi társaim szerint el lehet veszni benne. Testem edzett, de ennek ellenére nőies. Mellem nem különösebben nagy, de pont elég. Szeretek nőies ruhákat hordani, ha tanítok, de kint terepen inkább a bőrruhát kedvelem (gyorsabban szárad) Jellegzetességem, hogy a bal fülemben 3 fülbevalót hordok, az egyiken mindig kereszt lóg.





Eddig Történt:


Cecilia Crofford, 22 éves. Rövid pályám során már hadnagyi rangon állok az ESCO kötelékében. 1990-ben születtem Krakkóban egy fegyvertervező és egy harcművész lányaként. Már egész kicsi koromban bevezettek a fegyverismeretbe és a harcművészetbe. Bár mozgásom kecses és nőies, minden ütésem egy pörölycsapással egyenlő. Néha áldás lehet a szülők fanatizmusa, ettől függetlenül teljes és gondtalan gyermekkorom volt. Kislány korom óta lenyűgöz a történelem, ez vitt arra, hogy történész legyek. Doktorimat 18 évesen szereztem az Oxfordi egyetemen és azóta ott tanítok. Mindig mulattat, ahogy a hallgatók rám néznek, hiszen a legtöbb alig idősebb nálam. Bár sokan azt hiszik, ezt gátlástalanul kihasználom, Isten a tanúm, soha nem kezdtem ki egy diákommal sem! Sőt, alapvetően tartanak tőlem a férfiak.Tanulmányaim során a 20. századi történelemre szakosodtaml és mivel édesanyám elismert fegyvertervező, nem sokkal a 20ik születésnapom után megkeresett az ESCO, hogy kikérje véleményem egy ügy kapcsán. Szó szót követett és a végén azon kaptam magam, hogy egy csinos egyenruhában várom, hogy megkapjam a küldetésem.
Doktori munkámat a Lioxon szigetről írtam, de mivel szigorúan titkos, ezért álmomban sem gondoltam volna, hogy a történelem egyszer megelevenedik számomra, és majd ott kutatok válaszok után. Eddig is sok kalandban volt részem, de úgy érzem, hogy a java még csak most következik. Sokkal borzalmasabb dolgok történtek ott, mint amik eddig kiderültek és a történész oldalam máris lázban ég, hogy megfejthessem a Sziget titkát!
Tisztában vagyok vele, hogy nem lesz egyszerű és nagy segítségre lesz szükségem, de első a családom biztonsága. Tudom viszont, hogy most már nem szállhatok ki, így a végsőkig küzdeni fogok, hogy megmentsem azokat, akiket megrontott a Führer!

Vissza az elejére Go down
Miranda Almon
Volt kilencedikes
Volt kilencedikes
Miranda Almon


Hozzászólások száma : 211
Join date : 2012. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Ahova éppen menni szeretnék!

Cecilia Crofford Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cecilia Crofford   Cecilia Crofford Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 9:56 pm

Cecilia Crofford Oie_transparent__10___2__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 
Cecilia Crofford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
9.csoport :: Kész előtörik-
Ugrás: