9.csoport
9.csoport
9.csoport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.csoport

Egy csoport, amely nem ismer lehetetlent.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Adminok


Kiemelt Társoldalak

valerie upton - gasoline + orange juice = napalm  Scaled.php?server=38&filename=torn3

Roxfort Alternative


valerie upton - gasoline + orange juice = napalm  Xwhfuozso4umx07l9uaz

Credits

valerie upton - gasoline + orange juice = napalm  Chronicle__1___1__www.kepfeltoltes.hu_

Credits
Az oldal témája Chris Kolberg agyából pattant ki, tehát ha a téma vissza integett valahonnan, annak rossz vége lesz! A képi megvalósítást azonban az Energia és az Erő krónikája című filmek segítségével alkottuk.

A csoport leírásokban Jesssica segített. A kinézetet Mirandának és Richardnak köszönjük. A kódokban segített: Aya-chan

Az oldalt a következő böngészőre ajánljuk: Chrome


 

 valerie upton - gasoline + orange juice = napalm

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Valerie Upton
Escos
Escos
Valerie Upton


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 06.
Tartózkodási hely : a befagyott jeges pokol hetedik bugyrában, usankával a hónom alatt

valerie upton - gasoline + orange juice = napalm  Empty
TémanyitásTárgy: valerie upton - gasoline + orange juice = napalm    valerie upton - gasoline + orange juice = napalm  Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 9:27 am




Valerie Mildred Upton (a.k.a: Jupiter; 0379)






Információk:



Álláspont:
Escos

Kor:
21

Faj:
ember

Rang:
Tizedes

Nem:
lányka

Képesség:
emberfeletti reflexek; átalakulás állatokká

Fegyver:
egy pár 45 long colt. Rajongok a régi vágású forgótáras revolverekért.

Played by:

Nadie Esra



Karakter vonások:



Jellem:Szórakozott . Mint aki nem e világi, tíz centivel a föld felett szövögetem az álmaimat.
Jó szándékúság is a számlámra írható, de ugyanakkor szétszórtság és szelesség is. Sokat hibázok, ezeket általában önerőmből próbálom helyrehozni, mások, ismeretlenek, ismerősök bevonása nélkül, tehát az önállót is felírhatjuk a listára.
Nyílt és cserfes. Sokat beszélek. Semmiségekről. Ezzel azt hiheted, hogy a bizalmamba fogadtalak, pedig nem. Igazán fontos dolgaimról senkivel nem beszélek, nem nyílok meg teljesen. Óvatosság.
Gyengéd, hűséges barát vagyok. Gyermekien becsületes, már-már naiv. Nem igazán hiszem el, hogy ismerőseim, vagy akár ismeretlenek is kárt akarnának tenni bennem. De ez ne tévesszen meg. Ne keverd össze azzal, hogy nem védem meg magam, és nem érzek ellenszenvet a kilencedik csoport tagjai ellen. Tudok vigyázni magamra.
Vidám. Érzékeny. Csendes. Harsány. Ellentmondásos. Flegmatikus. Őszinte. Félénk. Nyugtalan. Türelmes. Egyszerű. Aggodalmas. Szertelen. Figyelmes. Izgága. Szenvtelen. Pánikolós. Hisztis. Morgós. Elnéző. Irreális.


Kinézet: 162 centi mély vagyok, így az evolúció alkalmassá tett arra, hogy mindenféle apró helyre beférjek (ezt gyakorta kihasználom, ha kiakasztom a környezetem, és ezután ők késsel villával virágvázával támadnak utánam). Normális, arányos testalkattal bírok. Az átlagnál egy árnyalattal talán véznább vagyok, de ez ne tévesszen meg. Ha kell nekifutásból döntelek le a talpadról és tarolok át rajtad, mint egy atommeghajtásos dömper, ha éppen arról lenne szó. A lényeg, hogy nem kell félteni. Hosszú, nagyon hosszú vörös loboncom van, szinte védjegyemmé vált. Szinte? Már az. A szemeim zöldes barnák, és stílszerűen, halvány bőröm, barnás szeplők borítják.



Eddig Történt:


Tanácstalanul bámultam az előttem heverő hófehér, ebből adódóan teljesen üres papírlapra. Óvatosan jobbra sandítottam. Majd pedig balra. Mindenki a munkája fölé görnyedve ücsörgött az íróasztala mögött, kintről a gyakorlatozó fiatalok tompa kiáltásai szűrődtek be.
Felsóhajtottam, és tovább meredtem a lapra. Szórakozottan végigsimítottam rajta. Tiszta. Ismét kezembe vettem a tollam és belekezdtem:
Jelentés xy-nak; 2009. 01.20.
Elgondolkodva tekergettem egyik világos tincsemet. Ismét válaszokat próbáltam találni arra a makacs, tolakodó kérdésnek, ami mostanában mind gyakrabban és gyakrabban meglep, felöklel és kirántja a lábam alól, az amúgy sem biztos, ellenben ingoványos, unalomtól és félelemtől bűzölgő talajt.
Mit keresel itt?
Ezt a kedves gondolatot a testvérem szőtte az agyamba, hónapokkal ezelőtt. Igazából évek voltak ezek, de most elnéző vagyok. Mintha napokkal ezelőtti eseményről volna szó, agyam úgy pörgeti le tisztán és hibátlanul a jelenetet. A kínos beszélgetést aminek megrökönyödés, kétely, majd pedig sírás lett a vége.
- Miért?
- Mit miért? – meredtem rá értetlenül egy vaskos könyv mögül.
- Ne játszd az értetlent Mildred.
- Ki az a Mildred?- utáltam ha így szólított. Ilyenkor mindig komoly dologról volt szó.
- Okvetlen kell neked a hülyét játszanod?
- Okvetlen kell idegesíteni a sejtelmes, bevezető nélküli, semmire nem vonatkozó kérdéseiddel? Mit miért? Nem vagyok jó a bújtatott információ cserében, tudod nagyon jól. Nem vagyok te.
Megvető mosoly volt a válasza. Sóhajtottam és behajtottam a könyvet. 321. oldal. Megjegyzem.
- Szóval?
- Szóval elmegyek.
- Mármint…
- Bizony.
Vállat vontam. Sokszor mondta ezt, már amióta bekerültünk a programba, hetente eljátszottuk ezt. Nem bír megmaradni a négy fal között, és nem értettem miért. Én élveztem.
- Jössz, vagy maradsz?
Szótlanul bámultam rá. Mi a helyes válasz?
- Azt hiszem…
- Ne folytasd.
- Aha…
- Tudod.
- Persze, hogy tudom, hétéves korunk óta nem lehet veled normálisan sakkozni, kártyázni, dámázni, és barkobázni, mert állandóan a fejembe mászol, és feltúrsz mindent.
Vállat vont.
- Azért hiányozni fogsz. –jegyezte meg flegmán.
Keserűen elmosolyodtam. Harmatos hazugság.
- Ne várj könnyeket.
- Persze, miért is várnék, aki a Tarzant is végig röhögte! Ne nézz így, az egy szomorú mese.
- De én…
- Te?
Láttam, hogy magyarázatot akar adni, mondani akar valamit, talán elköszönni, búcsút mondani, lelket önteni belém. Valami olyat, amit nem várna el tőle az ember.
- A könnycsatornáimat két éve eladtam egy jótékonysági központnak készpénzért.
Ismét kinyitottam a könyvem. Még mindig nem hittem el, hogy szökni akar. Abszurd. Állandóan ezzel fenyegetőzött, most már egy félárva könnyes szemű medvebocs sem hinné el, annyiszor kiáltott farkast, hiába.
- Hidd el, reggel már nem találkozunk.
Nem válaszoltam. Sóhajtva felállt, és nyomott egy futó csókot a homlokomra. Aztán elment. Bennem pedig virágot bontott a keserűség. Akkor láttam őt utoljára.
***
De nem úgy az emléke! Az nem vész el, ennyire hamar. Capy véleménye szépen, lassan, gondolatról, gondolatra rágta magát egyre mélyebbre és mélyebbre a szürkeállományom tekervényei közé. Mint egy lassan ható méreg, csak ültem és gondolkodtam, olyan volt, Capy halála után, mintha bezártak volna. Mintha bezártak volna a testedbe, mozdulni akarsz, de csak hangtalanul szenvedsz, mert ólomkarok tartanak fogva, szorítják le a bokád, csuklód, és a szíj nyakörvként feszül a torkod köré, éppen hogy csak levegőt kapj. Pontosan így érezte magát Capy az utolsó napjaiban.
Pontosan ezt érzem én is.
Ezután a beszélgetés után nem sokkal Capy tényleg elment. Két napig élvezte a hajtóvadászat közbeni viszonylagos szabadságát. Már ha szabadság az, amit az űzött vad érez két puskadördülés között.
És tényleg. Mit keresek én itt?
Elgondolkodva bámultam ki az ablakon. Elitnek lenni…nem is olyan felemelő érzés, mint azt vártam.
Lassan leraktam a tollat, és feltápászkodtam. Senki nem vette észre, hogy kiléptem az ajtón. Senki nem szólt, mikor felmentem a szobámba, és egész estig nem is keresett senki. Nem is mentem le vacsorázni. Vártam.
Capy rengeteget tervezgetett a szökése előtt. És mi lett a vége.
Én csak megyek. Ha tervezgetek, ha nem, úgyis ötven százalék esélyt látok rá, hogy elkapjanak. Vagy-vagy. Nem csomagoltam össze, ha akarnék sem vihetnék el semmit. Egy vörös pákosztost ritkán látsz koffert vonszolni maga után.
Kimásztam az ablakpárkányra, és macskává változva átugrottam a legközelebbi fára, majd onnan lecsúszva, elmenekültem.
***
Napokkal később változtam csak vissza.
Első utam az ESCO-hoz vezetett. Persze miután találtam magamnak ruhát, meg valami reggelit, ami nem tasakos macskakaja, amit az egyik idős néni adott nekem, mikor az öregek otthona körül bujkáltam.
Azóta vagyok szorgos…(?) tagja a szervezetnek. Bár ha lehet kerülöm a nyílt konfrontációt a kilencedik csoportos tagokkal, de csak azért, nehogy lerántsák a leplet a hazugságra épített üvegpalotámról a leplet.
Vissza az elejére Go down
Miranda Almon
Volt kilencedikes
Volt kilencedikes
Miranda Almon


Hozzászólások száma : 211
Join date : 2012. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Ahova éppen menni szeretnék!

valerie upton - gasoline + orange juice = napalm  Empty
TémanyitásTárgy: Re: valerie upton - gasoline + orange juice = napalm    valerie upton - gasoline + orange juice = napalm  Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 1:04 am

valerie upton - gasoline + orange juice = napalm  Oie_transparent__10___2__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 
valerie upton - gasoline + orange juice = napalm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
9.csoport :: Kész előtörik-
Ugrás: