9.csoport
9.csoport
9.csoport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.csoport

Egy csoport, amely nem ismer lehetetlent.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Adminok


Kiemelt Társoldalak

Kaitlyn Thomas Scaled.php?server=38&filename=torn3

Roxfort Alternative


Kaitlyn Thomas Xwhfuozso4umx07l9uaz

Credits

Kaitlyn Thomas Chronicle__1___1__www.kepfeltoltes.hu_

Credits
Az oldal témája Chris Kolberg agyából pattant ki, tehát ha a téma vissza integett valahonnan, annak rossz vége lesz! A képi megvalósítást azonban az Energia és az Erő krónikája című filmek segítségével alkottuk.

A csoport leírásokban Jesssica segített. A kinézetet Mirandának és Richardnak köszönjük. A kódokban segített: Aya-chan

Az oldalt a következő böngészőre ajánljuk: Chrome


 

 Kaitlyn Thomas

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kaitlyn Thomas
Escos
Escos
Kaitlyn Thomas


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Feb. 15.

Kaitlyn Thomas Empty
TémanyitásTárgy: Kaitlyn Thomas   Kaitlyn Thomas Icon_minitimePént. Feb. 15, 2013 6:28 am





Kaitlyn Faith Thomas






Információk:



Álláspont:
Escos


Kor:
25


Faj:
ember


Rang:
tizedes


Nem:



Képesség:
-


Fegyver:
kések

Played by:

Dianna Agron





Karakter vonások:



Jellem: Ismerős neked a kedves, aranyos kislány története, aki vidám volt és élettel teli? Gondolom, igen. Nekem is az, egykor ő voltam, de most már olyan ő nekem, mint valaki, akit régen ismertem. Mintha idegen lenne. Szeretném visszaforgatni az időt és megint ő lenni. Megelőzni azokat a hibákat, amiket a nővérem ejtett, és ezáltal ma is boldogan élni vele együtt. Hahaha. Jó vicc, nem? Álmodozni csak szabad...
Shelley halála nagy hatással volt rám, s mint már mondtam, nem az vagyok, aki egykoron. A vidám kislány megkomorodott és felnőtt. Rájöttem, hogy az élet valóban nem habostorta és rengeteg rosszindulatú, romlott eszméjű ember van a világon. Elkezdtem tartózkodóbb lenni és kevésbé bízni másokban. Volt olyan időszakom is, amikor szinte teljesen kizártam másokat az életemből.
De szerencsére a régi énemből csak maradt valami. Miután megismertem valakit és biztosra mentem, hogy nem egy rosszindulatú, gonosz ember, már sokkal felszabadultabb vagyok a társaságában. Sokkal kedvesebben és több bizalommal fordulok hozzá, mint egy vadidegenhez. Mert hál' Istennek felépültem már a mindenkit kizárós korszakomból és nem utasítok el mindenkit, akivel összefutok. Viszont így sem hagyom, hogy egy pillanatig is azt gondolja valaki, hogy gyenge vagyok. Ha arról van szó, határozottan kiállok magamért és bármit megteszek azért, hogy elérjem a célom.


Kinézet: Meglehetősen ártatlan, jó kislányos külsőm van, ami sokszor megtéveszti az embereket. Azt hiszik, a szép borító hibátlan tartalmat rejt. Nálam ez nem így van, de most inkább nem untatok senkit sem a lelki világommal.
Viszonylag hosszú, szőke hajam van, amit többnyire kiengedve hordok. Itt-ott behullámosítom néha, de legtöbbször hagyom egyenesen. Törődöm a külsőmmel és sminket is használok, de nem teszek magamra nyolc kiló festéket, jobb szeretek a kevés szempillaspirálnál és az átlátszó szájfénynél maradni. A szemem attól függően, hogy milyen fényben van, a zöld különböző árnyalataiban pompázik, bár félhomályban néha világos barnának hat.
Öltözködésben megvan a magam egyedi stílusa. Talán ez az egyetlen árulkodó jel, ami arról tanúskodik, hogy van még bennem valami a régi énemből. Imádok szoknyákat és ruhákat viselni, a legtöbbjük virágmintás és vidám színekben pompázik. Ez az, ami mutatja, hogy az érett nő mellett még ott bújkál a kislány.



Eddig Történt:


Fehér.

Ismerős zene ütötte meg a fülemet, aminek hatására lassan felébredtem. Egy elégedetlen nyöszörgés közepette emeltem fel a fejem, hogy meglessem, mégis kinek volt pofája így felébreszteni. Shelley ült mellettem a kanapén és kezében a távirányítóval meredt a tévé képernyőjére, miközben halkan dúdolta a Dallas nyitányát. Hamar fel is tűnt neki, hogy őt bámulom, és felém fordította a fejét, miközben tovább dúdolt, majd egy széles vigyor ült ki az arcára.
- Rohandtul nem vicces... - nyögtem ki morcosan - Hajnali kettő van és te most akarsz Dallast nézni? - kérdeztem idegesen. Megdörzsöltem a szemem, majd felültem és még mindig hulla fáradtan néztem hol a tévé képernyőjére, hol Shelley-re. Utáltam, amikor ennyire idegesítő, néha rosszabb volt, mint egy ötéves.
- Délután kettő. - szólalt meg Shelley és olyan fejjel nézett rám, mintha egy komplett idióta lennék.
- Tessék? - kérdeztem vissza. Először nem értettem, mint akart mondani, de amint kicsúszott a számon a kérdés, leesett, miről beszélt. Délután kettő van, értem én, de akkor miért van... Oh. Sötétítő függöny, hát persze.
Egy hirtelen mozdulattal felpattantam és egy pár pillanatra meg is álltam utána, mert a gyors mozdulattól kicsit szédülni kezdtem. Mikor az elmúlt, az ablakhoz sétáltam, hogy széthúzzam a függönyöket. Odakint nem sütött ezerrel a nap, de még így is bántó volt a szememnek a hirtelen világosság, ezért karjaimat automatikusan az arcom elé emeltem.
- Vigyázz, a végén még felgyulladsz. - hallottam meg Shelley hangját. Nagyon jól szórakozhatott rajtam, mert hallatszott a hangján, hogy alig bírja visszafojtani a röhögést. Idegesen megfordultam, ő pedig olyan arcot vágott, mint aki még életében nem érezte ilyen jól magát. Odacaplattam hozzá és kitéptem a kezéből a távit, majd kikapcsoltam a tévét.
- Tűnj el innen, kérlek. - mondtam kimerült hangon, miközben a homlokomat dörzsöltem és leültem. Sosem értettem, miért kell ilyennek lennie. Ha jól tudom, az idősebb testvér kéne az legyen, aki felelősségteljesen és felnőtt módjára viselkedik. De nem, én egy fordított, elb@szott családba születtem. Bevallom, néha én is túlreagálom. Nem egyszer vágták már a fejemhez, hogy úgy panaszkodok, mint egy öregasszony. Hát őszintén sajnálom, de nincs erőm a hülyeséghez.
- Húgi, beszélnem kell veled valamiről. Nagyon fontos. - hirtelen váltott komoly hangnemre, ami általában nem jelentett jót. Felé emeltem a fejem, ő pedig vett egy nagy levegőt és fészkelődött kicsit ültében.
- Mi az? - kérdeztem aggódva. Nem tetszett ez a hirtelen hangulatváltozás. Látszott rajta, hogy nagyon ideges. És fél. Mélyen a szemébe néztem, úgy próbáltam még többet kiolvasni a tekintetéből és látszott, hogy nem csak fél. Nem, itt többről van szó. Egyenesen rettegett.
- Tettem pár dolgot a múltban, amire nem vagyok büszke. - vett egy nagy levegőt és folytatta - Nem szeretném pontosan elmondani mi az, mert lehet, hogy akkor nem értenél meg. De tudnod kell, hogy megpróbáltam jóvá tenni ezt a lépésemet és bizonyos emeberek ezért most üldöznek. Elszántan. Ki tudja, talán éppen most hallgatnak le minket. - megint szünetet tartott és mielőtt megszólalhattam volna, folytatta - Már nincs erőm tovább bújkálni, ezért most eléjük megyek, hagyom, hogy elkapjanak. Te pedig... - itt nem mondta tovább, hanem elővett egy tollat és a kezemért nyúlt. Felé nyújtottam a karom, ő pedig megfogta a kezemet és a tenyeremre firkált valamit. Megnéztem, mit írt oda és egy név (valószínűleg szervezetnév), meg egy cím állt rajta. Shelley felé kaptam a fejem és értetlenül néztem rá.
- Ha odaérsz, rá fogsz jönni, mi a dolgod. Elég okos vagy te ahhoz, húgi. - mondta és egy szomorú mosoly ült ki az arcára. Ezután felállt és elindult a kijárat felé. Én is gyorsan felpattantam, majd utánaeredtem és elkaptam a karját.
- Hova mész?
- El.
- Hol van az az "el"?
- Ott ahonnan nem lehet visszajönni.
- Ugye nem...?
- De. Nincs más választásom.
- Te tényleg hagyni fogod, hogy csak úgy megöljenek?
- Belefáradtam a menekülésbe.
- Ne hagyj itt. Kérlek... - könyörögtem, s elcsuklott a hangom. Shelley szorosan magához ölelt, én pedig sírva fakadtam és úgy szorítottam meg őt. Nem akartam elengedni. Fogalmam sem volt, mibe ártotta magát, de biztos voltam benne, hogy lehet kiutat találni. Éreztem, hogy ki akar bontakozni az ölelésemből, de én egyre erősebben szorítottam őt, mert tényleg nem akartam, hogy elmenjen. De ő látszólag már döntött, mert egy mozdulattal ellökött magától, majd kiviharzott a kijárati ajtón.
Utána akartam rohanni, de meghallottam egy lövést, majd mégegyet. Szinte a földbe gyökerezett a lábam és visszatartott lélegzettel füleltem. A szívverésem felgyorsult és kezdtem teljesen bepánikolni, mert sejtettem, miért történtek a lövések. Kisebb szünet után egy harmadik lövés is elhangzott, majd távolodó lépteket hallottam odakintről.
Egy darabig csak álltam ott és próbáltam felfogni azt, aminek az imént voltam fültanúja. Elképzeltem, amint egy fickó leadja a lövést, a nővérem pedig holtan esik a földre. Nem, nem akartam felfogni. Nem akartam elfogadni, ami történt. Reménykedtem benne, hogy talán csak képzelődtem, ezért kirohantam a házból. De minden reményem eloszlott, amikor megláttam a földön heverő hullát. A hullát, aki egykoron Shelley volt.

Szürke.

Az ágyamon ültem és magam elé meredve idéztem fel a nyolc évvel korábban történt eseményeket. A tizenhét éves lány, akinek egyik pillanatról a másikra kellett felnőnie és megkomolyodnia, mára már teljesen megváltozott. Már egyáltalán nem olyan, mint régen. Hallgattam a nővéremre és a megadott helyhez mentem, amiről időközben kiderült, hogy egy Esco névre hallgató titkos szervezet. Hamar megértettem, hogy mit akart tőlem. Tudomásul vettem és életcélommá vált, hogy bosszút álljak Shelley-n. Klisének hangzik? Talán az is, de szerintem ha valaki olyan helyzetbe kerülne, amilyenben én vagyok, az is bosszút esküdne.
Vissza az elejére Go down
Miranda Almon
Volt kilencedikes
Volt kilencedikes
Miranda Almon


Hozzászólások száma : 211
Join date : 2012. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Ahova éppen menni szeretnék!

Kaitlyn Thomas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaitlyn Thomas   Kaitlyn Thomas Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 6:27 am

Kaitlyn Thomas Oie_transparent__10___2__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 
Kaitlyn Thomas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
9.csoport :: Kész előtörik-
Ugrás: