9.csoport
9.csoport
9.csoport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.csoport

Egy csoport, amely nem ismer lehetetlent.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Adminok


Kiemelt Társoldalak

Declan Rogers Scaled.php?server=38&filename=torn3

Roxfort Alternative


Declan Rogers Xwhfuozso4umx07l9uaz

Credits

Declan Rogers Chronicle__1___1__www.kepfeltoltes.hu_

Credits
Az oldal témája Chris Kolberg agyából pattant ki, tehát ha a téma vissza integett valahonnan, annak rossz vége lesz! A képi megvalósítást azonban az Energia és az Erő krónikája című filmek segítségével alkottuk.

A csoport leírásokban Jesssica segített. A kinézetet Mirandának és Richardnak köszönjük. A kódokban segített: Aya-chan

Az oldalt a következő böngészőre ajánljuk: Chrome


 

 Declan Rogers

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Declan Rogers
Escos
Escos
Declan Rogers


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Feb. 15.

Declan Rogers Empty
TémanyitásTárgy: Declan Rogers   Declan Rogers Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 1:09 am






Declan Rogers!









Információk:




Álláspont:
Escos


Kor:
36 év


Faj:
ember


Rang:
Őrnagy


Nem:
férfi


Képesség:
-


Fegyver:
Mesterlövész puska; két Glock

Played by:

Misha Collins





Karakter vonások:



Jellem: Eléggé precíz. A céljait bármi áron eléri. Épp ezért tűnhet néha kegyetlennek. Ugyanis csöppet sem érdekli, hogy kin vagy min kell átgázolnia, hogy elérhesse azt, amit szeretne. Nagyon elszánt és következetes. Talán túlságosan is. A szociális képességei viszont nem igazán túlfejlettek. Nem nevezhető empatikus személyiségnek. Hideg. Távolságtartó. Úgy tűnik, mintha nem is igazán akarná megérteni mások álláspontját. A feladatát mindig tökéletesen végzi. Épp ezért másoktól sem tolerálja a hibákat. Bizalmatlan. Elővigyázatos. Nem olyan ember, aki sokáig képes lenne nyugton ülni. Sosem vágyott valami békés, vidéki életre. Mindig kell, hogy csinálhasson valamit és fontos, hogy ez hasznos dolog legyen. Nincs igazán humorérzéke. Általában nem érti a vicceket. Nem is nagyon tartja értelmét az ilyen időtöltésnek. Nem szeret a múlton töprengeni. Sokkal inkább a jelennel valamint a jövővel foglalkozik. Felesleges dolgok sosem kötik le a figyelmét. Nem igazán érzelgős. Nem szokott jópofizni senkivel és egyáltalán nem híve a kegyes hazugságoknak. Ha van valakiről valami véleménye, azt mindig meg is mondja. Az pedig nem igazán érdekli, hogy ezzel megbántja-e a másikat. Néha kissé nyers és arrogáns. Ha kell, tud csapatban dolgozni, de valahol mélyen szent meggyőződése, hogy csak neki lehet igaza. Hűséges, megbízható típus. Ha valakinek sikerül közel kerülnie hozzá, annak a közelében egy kicsit fel tud engedni. De a külvilág előtt mindig igyekszik megmaradni rendíthetetlen szerepénél.


Kinézet: 180 cm magas. Sportos testalkatú. Sosem hanyagolja el az edzést és ez meglátszik rajta. Haja sötét színű és mindig rövidre nyírja. Kék szemei vannak. Sosem jelenik meg slamposan. Az öltözéke mindig kifogástalan. Talán ezzel is igyekszik a külvilág felé mutatni, hogy ő mindig mindent tökéletesen kézben tud tartani. Soha, semmikor sem szétszórt.





Eddig Történt:


Teljes csönd uralkodik a szobában. Nem zavar. Én szeretem az ilyen pillanatokat. Segítenek a gondolkodásban. Ilyenkor nem kell a külvilág kizárásával foglalkozni. Tervek. Célok. Lehetőségek. Ó igen, a csönd néha az ember legjobb barátja. Vannak, akik antiszociálisnak bélyegeznek ezért, de engem sosem zavart különösebben mások véleménye. Nem tudom... talán ha máshogy telt volna a mögöttem álló harminchat év, most képes lennék megérteni azokat az egyéb nézőpontokat is. Lehet, hogy ez az élet tett ilyenné. De igazából mindez már nem számít. A múltat nem lehet átírni. Én pedig valószínűleg akkor sem tenném meg, ha alkalmam adódna rá.
Miért is tenném? Lehet, hogy ez az életmód megártott a társasági életemnek, de... legalább hasznos dolgot csinálhatok. És sosem unatkozom, ami szintén nem hátrány. Hosszú volt az út a hadseregtől a kormányhivatalig, onnan pedig... igen, az utolsó utam ide vezetett. A kitartó munkának mindig megvan a jutalma.
Még hosszú munka áll előttem. Ez az egész nem fog olyan hamar lezáródni, mint egyesek szeretnék... Bár tény, hogy ez lenne a legkívánatosabb. Volt már néhány kellemetlen és igazán hosszadalmas munkám, de mindeddig ez ígérkezik a legérdekesebbnek közülük. Itt vagyok már egy ideje, de még mindig nem látom, hol és mikor lehet vége ennek az egésznek. Ez pedig... bevallom bosszant kicsit. Szeretem, ha kézben tarthatom az események alakulását. Ebből eddig még nem is lett különösebb bajom. Sőt, bizonyos körökben talán még hasznos is, ha az ember nem pusztán ambiciózus, de... egyéb tehetségei is vannak. És az sem hátrány, hogy mindig jól teszem a feladatomat. Eddig már sok helyre bejuttatott, hogy szereztem magamnak némi nevet.
Becsukom az eddig tanulmányozott könyvet majd felkelek és az ablakhoz sétálok. Sötétség. Persze itt-ott mesterséges és természetes fények is megtörik, de az éjszaka attól még... éjszaka. Számtalan titkot rejt... akárcsak az ellenfeleink. Nem tetszik nekem ez az egész helyzet. Viszont legalább a megfelelő források mögöttünk állnak. Az lenne csak igazán bosszantó, ha csupán kezdetleges eszközöket vehetnénk igénybe. Korábban volt már hozzá szerencsém. Máskor... más helyeken. És persze akkor is elvárják az embertől, hogy tökéletes munkát végezzen. A hiba halál. Persze nem mindenhol van ez így. Ha így lenne, sokkal több ember tanulta volna meg, hogy mire kell odafigyelniük és mire nem. Sajnos volt már lehetőségem megfigyelni, hogy az emberek hogyan reagálnak a különféle helyzetekben.
Talán mostanában túlságosan is leköt a munkám. Vannak, akik ezt is felrónák nekem. Igen... ez egy ilyen időszak. Lehet, hogy túlságosan is beletemetkeztem a feladatomba. Abba, amin itt mindenki munkálkodik. Néha elő szokott fordulni velem. Ha van gyengeségem, hát ez az. Amikor valami igazán érdekes dolog köti le a figyelmemet, akár egy egész év is elrohanhatna mellettem anélkül, hogy észrevenném. Ha koncentrálok valamire, sosem hagyom, hogy más, kevésbé lényeges dolgok elvonják a figyelmemet. Röpke gondolat, tűnő sejtelem... Mások talán elgondolkodnának rajta, hogy helyes-e ez így. De engem ez sosem zavart. Már gyerekkoromtól fogva megvolt a célom.
Nagyapa, katonaság. Apa, katonaság. Egyértelmű volt, hogy követem majd a példát. Ott pedig fegyelemre, rendre szoktatják az embert. Az ilyen dolgokat pedig később sem lehet elengedni. Vagyis hogy... lehetni éppen lehetne, de nem lenne túl sok értelme. Nem hasznos lenne, hanem ostobaság. Minden úgy jó, ahogy van.
Más esetben nyilván kétségek gyötörnének. De mások szavaira és véleményére alapozva még csak nem is kezdek gondolkodni azon, hogy talán változtatnom kellene. Akik közel állnak hozzám... akik valamennyire is fontosak, mind tudják, hogy milyen vagyok. Azt hiszem nem nagy elvárás némi... elfogadás és megértés.
Eltűnések. Gyilkosságok. Valami, aminek mindenképpen véget kell vetni.

Vissza az elejére Go down
Miranda Almon
Volt kilencedikes
Volt kilencedikes
Miranda Almon


Hozzászólások száma : 211
Join date : 2012. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Ahova éppen menni szeretnék!

Declan Rogers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Declan Rogers   Declan Rogers Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 3:39 am

Bár a külső lehetett volna hosszabb is,de a lényeget tartalmazta, így:
Declan Rogers Oie_transparent__10___2__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 
Declan Rogers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
9.csoport :: Kész előtörik-
Ugrás: