9.csoport
9.csoport
9.csoport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.csoport

Egy csoport, amely nem ismer lehetetlent.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Adminok


Kiemelt Társoldalak

Snake Eyes  Scaled.php?server=38&filename=torn3

Roxfort Alternative


Snake Eyes  Xwhfuozso4umx07l9uaz

Credits

Snake Eyes  Chronicle__1___1__www.kepfeltoltes.hu_

Credits
Az oldal témája Chris Kolberg agyából pattant ki, tehát ha a téma vissza integett valahonnan, annak rossz vége lesz! A képi megvalósítást azonban az Energia és az Erő krónikája című filmek segítségével alkottuk.

A csoport leírásokban Jesssica segített. A kinézetet Mirandának és Richardnak köszönjük. A kódokban segített: Aya-chan

Az oldalt a következő böngészőre ajánljuk: Chrome


 

 Snake Eyes

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Snake Eyes
Escos
Escos
Snake Eyes


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Imádkozz, hogy ne a hátad mögött

Snake Eyes  Empty
TémanyitásTárgy: Snake Eyes    Snake Eyes  Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:14 am






Snake Eyes









Információk:




Álláspont:
Escos


Kor:
34


Faj:
Ember


Rang:
Vezérőrnagy


Nem:
Férfi


Képesség:
-


Fegyver:
FNX-9, és Heckler & Koch MP7A1 fegyverek, Szamuráj kard, Fn five seven, füstbombák, gránátok és egy felfegyverzett versenymotor.

Played by:

Wink





Karakter vonások:



Jellem:Lehetetlen kiismerni. Hogyan is lehetne, ha nem vagyok beszédes, és az arcomat sem lehet látni. Nos, ez vagyok én. Titokzatos, szűkszavű, nem bájcsevelygek senkivel sem csak akkor szólalok meg ha muszáj a küldetés szempontjából. Ennek ellenére az emberek, akikkel dolgoztam már együtt örülnek, amikor újra látnak. Érdekes.
Szeretem ha minden úgy sikerül, ahogy az előre el van tervezve, de azt rühellem amikor valakinek csak a szája nagy, de nemtud rendesen megfogni egy fegyvert.
Ha valami nem a tervek szerint alakul, nem ordítom le a fejét senkinek (még sosem kiabáltam), hanem elkezdem keresni a megoldást, hogy ki lehessen javítani a hibát.
Akik velem egy oldalon állnak, és szükségük van segítségre azokat gondolkodás nélkül megvédem, és cserébe nem kérek semmit. Nem vagyok érdekember, akármiről is legyen szó.
Nem szokásom hencegni azzal, hogy elég sok mindenhez értek. Minek? Azzal ők sem lesznek bénábbak, és én sem ügyesebb ha másokat piszkálok.
De khmm..ennek ellenére az ellenségnek szívesen tartok bemutatót a tudásomból.
Nem tudom mit mondhatnék még magamról. Nem szoktam viccelődni..nevetgélni.
Nincs olyan, hogy szeretek, vagy utálok valakit. Nem szeretek senkit, a dolgomat végzem, és nem utálok senkit, csak kiiktatom a zavaró tényezőket.
Higgadt maradok minden helyzetben, nem vesztem el a fejemet és nem rohanok fejjel a falnak.
Ezt csak a tapasztalatlan fiatalok űzik szenvedélyként. És sajnos már tapasztaltam ilyesmit az idősebb korosztályból is.
Összefoglalva: Csinálom azt amit kell, nem barátkozok, de segítek azoknak akiknek kell.
Tudom, kissé furcsa vagyok.


Kinézet: Soha..senki sem látta még az arcomat, ez pedig így is fog maradni addig amíg meg nem halok. Mindig tradícionális ninja ruhát viselek, maszkkal, a szememnél pedig csíkban egy fém védőrész található, ez biztosítja, hogy mindent tökéletesen lássak. Persze ezt a ruhát leveszem fürdésnél, de mások előtt nem.
Nem szórakozásból viseelm ezt, hanem ezért, mert még régebben az arcom súlyosan megsérült egy robbanás következtében amit megműtöttek, de nem sikerült jól. Így kényszerültem erre. A ninja harcműveszeteket magas fokon űzöm, ezért esett a választásom, (ez az egy választásom volt), erre a ruhára. A ruha olyan anyagból készült ami nem szakad el, nem ég meg, és ellenáll a különféle külsőbb hatásoknak is. Természetesen tudok lélegezni, és mindent hallok. Csak nekem van ilyenem az egész világon.
Klassznak találod?
Pedig nem az. Ha valaki meglátná az arcomat, az illetőt rémálmok gyötörtnék évekig.





Eddig Történt:


Az Amerika Egyesült Államokban születtem, és ott is éltem négy éves koromig, de ezután a szüleim úgy döntöttek, hogy Japán jobb lesz az életünk színvonalának megváltoztatásához. Már nagyon fiatalon elkezdtek engem tanítani a ninja harcművészetekre, így a gyerekkorom...hogy is mondjam...nem ért semmit. Tíz éves voltam, amikor apám jobbnak látta elhagyni a családunkat, vagyis anyámat és engem. Szó nélkül lelépett, ott hagyott minket egy jó nagy adag pénzzel. Mint a kutyákat.
Nos, a történetem itt kezd el eseménydúsabbá válni.
Miután apám eltűnt, elment, rá egy hónapra beállított hozzánk két ismeretlen ember. Nem voltak bizalomgerjesztőek. Anyámmal akartak beszélni, én fel lettem küldve a szobámba. Természetesen a beszélgetést jól hallottam, a falaink nem voltak túl vastagok. Tíz évesen nem nagyon értettem, hogy miről is tárgyalnak. Témaként volt apám, anyám, egy..szervezet aminek nem mondták ki a nevét, és én. Azt hittem ez valami reklámfogás, rá akarják venni anyámat, hogy menjel el anyám szerepelni egy reklámfilben, ilyesmikre tippeltem.
Hát mit ne mondjak jó nagy idióta voltam.
Reklámfilm, ne persze.
Inkább horrorfilm.
Ezek után a két ismeretlen távozott, és mivel még kora délután körül járt az idő, én elmentem szokásosan edzésre. Iskolában aznap nem voltam, szerencsére. Minden alkalmat megragadtam, hogy lógjak, betegséget is színleltem ha kellett.
Még bő nyolc évig nem is láttam a fura alakokat, idő közben visszaköltöztünk az Államokba, mielőtt betöltöttem volna a tizennyolcadik életévemet.
Hátrahagytam azt amit a legjobban szerettem. A harcművészetet. Már akkor jó voltam, de az az elvem, hogy mindig van hova fejlődni, és sosem szabad elbíznunk magunkat, hogy hú de tökéletesek vagyunk. Ez egy nagy hiba. Végzetes hiba is lehet akár.
Na a történetettől ne térjünk el.
Igen, visszaköltöztünk. Anyám a sok stressznek és bizonytalanság következtében, hogy mi lesz velünk, beteg lett. Olyannyira, hogy már alig tudott magáról gondoskodni.
Ó, azt elfelejtettem megemlíteni, hogy kaptam egy kardot a Mesteremtől, mielőtt eljöttünk volna Japánból. Egy szamuráj kardot.
Visszaugorva a meséléshez. Anyám betegsége..idegileg engem is meggyöngített. Nem jártam el bulizni, igaz nem is voltak barátaim. A napjaim az ő ápolásával teltek. A pénzünknek köszönhetően én nekem lett építve egy saját kis terem, ahol kedvemre gyakorolhattam tovább és fejleszthettem tovább a meglévő tudásomat.
Az a nap is így indult...
Edzettem. Lennt a földszinten. Egyszer csak azt hallom, hogy valami erősen a földre esik.
Tudtam, hogy valami nagy baj történt. Felfutottam a lépcsőn, anyám feküdt a padlón. A füléből ömlött a vér. Rögtön hívtam a mentőket akik ki is értek, bevitték a kórházba. Egy percre sem hagytam magára, ott ültem mellette. Izzadtan, idegesen, rettegve.
Éveknek tűnt, pedig csak fél óra volt az út. Nem bírtam nézni, ahogyan kiemelik az autóból egy hordágyon azt a személyt aki mindig mellettem állt. Egy ideig csak ültem...de a mentőtiszt kitessékelt, és besiettem a kórház ajtaján.
Na ami ott várt az sokkolt.
Megint. Két rohadt ember akik kísértetiesen olyanok voltak mint sok évvel ezelőtt. De ők már öregek lennének, szóval ez a hasonlóság elvileg véletlen.
Próbáltam nyugodt maradni. Nagyon nyugodt. Mindig sikerült hidegvérrel reagálni a szokatlan szituációkhoz, de akkor ott kiborultam. Tizennyolc évesen nekimentem két kiképzett felnőtt férfinak. Hiába értettem már a ninja dolgokhoz, ők ketten voltak, nem volt sok esélyem. Szerencsére sikerült lenyugodnom, a harag helyett az aggodalom töltött el. Mi lehet anyámmal? Egy orvos se jött ki én meg itt ülök két idegesítő, majdnem néma emberrel.
Aha, nem sokáig voltak ám némák. Az egyik a nevemen szólított amire már megint kezdett fel menni bennem a pumpa.
Honnan tudja a nevem? Így kiabáltam rá, de ő csak hidegen felelte, hogy én mondtam meg a nevemet az orvosnak mikor bejöttem.
Ez kínos pillanat volt.
Innentől kezdőtött el az, hogy az életemet két ember teljesen megváltoztatta, tönkretette, helyrehozta. Kinek, hogy tetszik.
Mindent elmondtak.
Nem a szép élet reményében mentünk Japánba. Menekültünk. Legalábbis apám. Minket meg rántott magával. Ő régebben az ESCO nevű szervezetnek dolgozott, de kilépett, és évekig bújkált. Az eltűnése sem azért volt, mert ránk unt.
Elment, mert tudta, hogy itt rátalálnak. Megölték. Okkal. Áruló volt.
De a halála után engem figyeltek, figyelték, hogy mit csinálom..hol..mikor.
Vagyis kémkedtek.
Azt mondták, hogy tehetséges vagyok és gyorsan tanulok. És, hogy mostmár én is a részesévé váltam ennek az egésznek, mert beavattak.
De anyám még mindig ott feküdt a kórteremben. Ezt nem tudtam elfelejteni.
Őket meg nem érdekelte, újból elnémultak és várták a fejleményeket. De nem arra vártak ,hogy anyám meghal-e, hanem arra, hogy mi lesz a válaszom.
De ezt én is, ők is tudták, hogy nincsen választási lehetőségem.
Valamit kezdenem kell magammal. Ők elmondtak mindent, mostmár vége az eddig sem unalmas életemnek.
Sajnos, egy másik életnek nemsokára teljesen vége lett.
Anyám meghalt, agyvérzésben.
Valamiért...mégsem éreztem magamat egyedül. Ott volt az a két ember akik ridegségük ellenére mégis biztonságérzetet adtak.
Persze anyám halála megviselt. Hónapokig nem voltam hajlandó menni bárhova is, csak a temetésére. Arra senki sem jött el, csak én és pár régi japán és amerikai ismerősöm.
Egy korszak lezárult. És most, következik valami új.
A temetés lezárultával nem hazamentem, hanem beültem egy fekete autóba, amiben a két ismerős férfi ült.
Oda vittek ahol új célokat találhatok, amiket meg is leltem.
Kiképeztek, keményen, talán néhol kínzásnak is éreztem, pedig nem volt az.
Egy év múlva már hivatalosan is készülődhettem az első küldetésemre.
Én, két tapasztalt és egy velem egyidőst küldtek el kémkedni, hogy utána kiiktathassunk egy veszélyes embert. Ezért elmentünk Svájcba. Gyönyörű táj, hegyek, de nem nézelődni jöttünk. Feladatunk volt. Egy elhagyatott gyárépület volt a mi kis tájnézős helyszínünk. Természetesen a csapatot az egyik idősebb, tapasztaltabb férfi vezette.
Bejutottunk a gyárba, hogy megakadályozzuk a célszemély találkozását három másikkal, akik világelpusztítósdit akarnak játszani.
Ekkorra már volt egy saját fegyverem, de más még nem.
Örültem, hogy végre kaptam egy esélyt arra, hogy bizonyíthassak.
De a küldetésünk majdnem tragédiával végződött.
A nálam tapasztalatlanabb kém egyedül akart hősködni, és berontott egyenesen a célszemély és az egyik megérkezett társa közé.
Na itt elkezdődött a tűzharc. Mi hárman gyorsan becsatlakozunk, a két embert likvidáltuk, de a másik kettő újonnan érkezett bekapcsolta az önmegsemmisítőt...volt egy percünk a kijutásra. Futottunk mindannyian, vagyis azt hittük, hogy mindannyian.
Itt jött el az első, és utolsó parancsmegtagadásom. Már kinnt voltunk amikor láttam, hogy a bajt okozó fiatal srác nincs köztünk.
A vezető mondta...kétszer is, hogy eszembe ne jusson visszamenni érte.
Én visszamentem. A robbanás után két perccel már a lángok közt ugráltam.
Azt akit kerestem beszorult az egyik fémdarab alá. Próbáltam kihúzni, sikerült is, de közben én egy közeledő robbanás kellős közepén álltam. Ez kisebb volt mint az előző, de elég nagy volt ahhoz, hogy az én egész testemet, főleg arcomat megpörkölje, de a társamről lerepítse a fémoszlopot.
Így egymást mentettük. Ő alig tudott menni, én ordítottam a fájdalomtól, de kijutottunk. Kinnt már nem csak ketten vártak minket.
A bázisra visszatértünk, mindkettőnket elláttak. Ekkor kaptam meg a ruhámat, a maszkomat, és életem legnagyobb leszidását.
Egyben dícsértek, mert megmentettem egy társamat, de büntettek ,mert megtagadtam a parancsot. Ezek után soha többet nem mentem küldetésre nálam fiatalabbal egy jó ideig.
Személyiségileg is megváltoztam. Egyre jobb lettem, de egyre bezárkózottabb is. A ranglétrán feljebb kerültem, ahogy idősödtem és évek múlva már volt olyan, hogy csak nálam újabbakkal mentem küldetésre, és mindet visszavittem sérülések nélkül.
És így, maszkban, álnévvel, ami egyben az igazi nevem is lett..komoran, de Vezérőrnagyként állok előtted, aki már száz százalékig ESCO-tag, és az újabb küldetése, hogy felfedezze a 9. csoport nevű szervezetet, és azt tegye velük...amit a legjobbnak lát.

Vissza az elejére Go down
Miranda Almon
Volt kilencedikes
Volt kilencedikes
Miranda Almon


Hozzászólások száma : 211
Join date : 2012. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Ahova éppen menni szeretnék!

Snake Eyes  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Snake Eyes    Snake Eyes  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 1:43 am


Snake Eyes  Oie_transparent__10___2__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 
Snake Eyes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
9.csoport :: Kész előtörik-
Ugrás: