9.csoport
9.csoport
9.csoport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.csoport

Egy csoport, amely nem ismer lehetetlent.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Adminok


Kiemelt Társoldalak

Axel Dixon Scaled.php?server=38&filename=torn3

Roxfort Alternative


Axel Dixon Xwhfuozso4umx07l9uaz

Credits

Axel Dixon Chronicle__1___1__www.kepfeltoltes.hu_

Credits
Az oldal témája Chris Kolberg agyából pattant ki, tehát ha a téma vissza integett valahonnan, annak rossz vége lesz! A képi megvalósítást azonban az Energia és az Erő krónikája című filmek segítségével alkottuk.

A csoport leírásokban Jesssica segített. A kinézetet Mirandának és Richardnak köszönjük. A kódokban segített: Aya-chan

Az oldalt a következő böngészőre ajánljuk: Chrome


 

 Axel Dixon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Axel Dixon
Kilencedik csoportos
Kilencedik csoportos
Axel Dixon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 09.

Axel Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Axel Dixon   Axel Dixon Icon_minitimeKedd Dec. 11, 2012 10:44 am






Axel Dixon (4251~Volt)!









Információk:




Álláspont:
Szervezeti tag


Kor:
13


Faj:
Ember (Génmanipulált)


Rang:
Fegyverszakértő


Nem:
Fiú


Képesség:
Elektromosság és Sokszorozódás


Fegyver:
Elsődleges: 2 Browning BDA
Másodlagos: Kés
Harmadlagos: minden egyéb lőfegyver ^^

Played by:

Chandler Riggs





Karakter vonások:



Jellem:13 éves gyerek, mégis milyen jelleme legyen? Világmegváltó, önjelölt szuperhős? Hmm, részben mondjuk igaz, elvégre fegyverszakértelme verseng a felnőttekével, de van olyan is, akit simán lepipál.
Segítőkész, barátságos, és nyughatatlan, ami azt illeti. Megszállottja a fegyvereknek, és legtöbb szabadidejét azok mellett tölti. Az igazáért kiáll, és senki kedvéért nem fog engedni, főleg akkor ha, ha biztos az igazában. Márpedig 10-ból 9-szer biztos benne.
Bár barátságos, mégsem enged sok embert a közelében, elvégre titkolóznia kell, és úgy gondolja, hogy minél kevesebb embert ismer, annál kevesebb ember előtt kell elfednie valódi énét. Ha munkáról van szó, elkötelezett híve a 120% kihozatalában. Ilyenkor, mintha másik éne lenne, nem kegyelmez senkinek sem, nem ismer könyörületet; képes hidegvérrel ölni, ha kell. Ugyanakkor, nem halt el belőle a gyermeki lét sem. Ugyanúgy tud kis gazfickó lenni, mint kegyetlen gyilkos.


Kinézet:146-150 cm és 25-30 kg között mozog. Testalkata egyáltalán nem átlagos, a kiképzésnek köszönhetően, izomból több található rajta, mint felesleges testsúlyból. Zöldeskék szemében gyermeki ártatlanság fedezhető fel, haja gesztenyebarna, melynek egy tincse szemébe lóg. Kezén, legtöbbször piszok található, ez az örökös fegyvertisztítgatásnak és ápolásának köszönhető.
Ruhája, mikor nincs semmi dolga, akkor egyszerű, hétköznapis. Viszont, mikor feladata van, akkor nem marad el a két elrejtett fegyvere, a kése, illetve egy látszat táska, amiben csak a töltények vannak. Igaz, azt sem viszi mindig magával, de a legtöbbször azért megtalálható.





Eddig Történt:


13 éve születtem, én Axel Dixon. A szüleimet nem ismertem, és a mai napig nem tudom a kilétüket. Egyedül a nagyapámat ismertem, s mikor kérdeztem a szüleimről, mindig csendre intett. Soha nem értettem, még a mai napig sem, miért nem árulta el, hogy kik a szüleim.
Kis koromtól kezdve, már másképpen nevelt. 4 éves lehettem, mikor elvitt az egyik ismerőséhez, valami Kolberg nevű bácsihoz. Nagypapa azt mondta, hogy nála, jó kezekben leszek. A bácsi tud velem kezdeni valamit, mert neki már nincs mit tanítania nekem. A szemében képtelen voltam megtanulni a túlélést, de meglepődött, hogy a lőfegyverekre mutatok valami affinitást. Vele akartam menni, mert féltem az idegentől, de nem lehetett. Az idegen, megnyugtatott, hogy nem lesz semmi baj sem, és tényleg így is volt… egy ideig. Két évvel később, gyökerestül megváltozott minden. Látástól-vakulásig csak hajtott, mint a tatár. Különböző feladatokat kellett elvégeznem, és ami a legfurcsább volt a számomra az az, hogy rengeteg fegyverrel meg kellett ismerkednem. A revolverektől kezdve, az automata fegyvereken át, a páncéltörőkig. Az összes típust betéve kellett tudnom, a perc töredéke alatt szét kellett szednem egy fegyvert, és ugyanúgy össze is kellett raknom azt. A kimerülés utánig hajszolt, mégis szó nélkül kellett tűrnöm.
Nagyapám, csak egyszer látogatott meg, talán 8 vagy 9 éves koromban, fogalmam sincs. Nem számoltam a napokat, amióta nem Ő nevelt. Mint később kiderült, egy szervezet tagja vagyok, akiket bármennyire is nem kedveltem, mégis csak úgymond, a családom lett. Megtanultam a fegyelmet, az önvédelmet, a szófogadást, az engedelmességet, lőni, és a fegyverek tulajdonságait. A korombeliek közül senki nem értett úgy hozzájuk, mint én, és nekem ez adta az önbizalmat. Olyas valaki válhat belőlem, akit senki nem tud felülmúlni, aki páratlan ezen csoporton belül.
A bázis lett az új otthonom, és az itt élők, pedig a "családom" nagyapám halála után. Kevés időt töltöttem a falakon kívül, mindvégig itt képeztem magam, fejlesztettem a tudásom a fegyverek terén, és próbáltam ismerkedni a srácokkal, segíteni ott, ahol kellek, és nem láb alatt lenni, ha nem kellek. Célom csak egy: elvégezni a feladatot, amit rám bíznak; se több, se kevesebb.
Vissza az elejére Go down
Chris Kolberg
Apa
Apa
Chris Kolberg


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Németország, Lioxon sziget

Axel Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel Dixon   Axel Dixon Icon_minitimeKedd Dec. 11, 2012 10:27 pm

Axel Dixon Oie_transparent__10___2__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://kilencedikcsoport.hungarianforum.net
 
Axel Dixon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amy Dixon
» Alex Dixon
» Al Dixon → Herzschlag

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
9.csoport :: Kész előtörik-
Ugrás: