9.csoport
9.csoport
9.csoport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.csoport

Egy csoport, amely nem ismer lehetetlent.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Adminok


Kiemelt Társoldalak

Amy Dixon Scaled.php?server=38&filename=torn3

Roxfort Alternative


Amy Dixon Xwhfuozso4umx07l9uaz

Credits

Amy Dixon Chronicle__1___1__www.kepfeltoltes.hu_

Credits
Az oldal témája Chris Kolberg agyából pattant ki, tehát ha a téma vissza integett valahonnan, annak rossz vége lesz! A képi megvalósítást azonban az Energia és az Erő krónikája című filmek segítségével alkottuk.

A csoport leírásokban Jesssica segített. A kinézetet Mirandának és Richardnak köszönjük. A kódokban segített: Aya-chan

Az oldalt a következő böngészőre ajánljuk: Chrome


 

 Amy Dixon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Amy Dixon
Kilencedik csoportos
Kilencedik csoportos
Amy Dixon


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Oroszország

Amy Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Amy Dixon   Amy Dixon Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 2:31 am






Amanda Dixon(789- Hixon)!









Információk:




Álláspont:
Szervezeti tag


Kor:
18


Faj:
Ember (Génmanipulált)


Rang:
Fegyverszakértő


Nem:



Képesség:
Érzelemmentesség: könnyen szabadul meg érzéseitől, mintha kikapcsolná egy kapcsoló segítségével. Nem érezi a rendes érzelmeket, elutasítja azokat. Tudomást, sem akar róluk venni.
Gyémánt: a testét hihetetlen keménységű anyag borítja be, akár gyémánt. Képes az egész testét vagy csak a karját átváltoztatni így védeni meg magát akár a golyóktól is. Golyók, bombák ellen hatásos, de a harcnál nem.


Fegyver:
Elsődleges: Colt Double Eagle
Másodlagos: kések, bombák, kardok
Harmadlagos: PPSZ-43

Played by:

Phoebe Tonkin





Karakter vonások:



Jellem:Makacs, hirtelenség, kiszámíthatatlanság. Ezek remekül illenek rám. Apám makacs, heves természetét örököltem. Nyers, és durva a beszédstílusom, nem szoktam rendes emberekkel társalogni. Ha mégis akkor lekezelően, kissé undorodva beszélek. Mindent megteszek a céljaim elérése kép, küszködő típus vagyok. Hamar kihoznak a sodromból, nem szeretem, ha oktalanul, „csak úgy” hozzám szólnak. A tettek embere vagyok, bár kétszer gondolkodom, cselekedetteim előtt. Utálom a közelharcot, inkább puffantok le valakit, vagy robbantom fel, végső esetben mérgekkel küldöm át a másvilágra. Könyörtelen vagyok, engem nem érdekel, ki kinek a rokona és az sem, hogy valakinek hiányozni fognak áldozataim.
Csapatommal jól kijövök, bár nem bízok meg bennünk százszázalékosan. Legközelebbi barátaim a fegyvereim, melyek nélkül sehová nem megyek. Szerintem az érzelmek sebezhetővé tesznek, nem hiszem a szerelemben, de még az őszinte barátságban sem. Minek is tenném? A fegyvereim megvédenek, míg az emberek csak kihasználnak. Túlélő típus vagyok, nem volt olyan helyzet, amit ne éltem volna túl. Kisebb nagyobb sérüléseim vannak, és lesznek is, de nem érdekel. Ravasz észjárásommal könnyen cselezem ki az ellenfeleimet. Fegyvereimmel szoros kapcsolatot ápolok, s elítélem azokat az embereket, akik a külsejükkel foglalkozik.


Kinézet:Hol kezdjem? Van két barna szemem, melynek mandula alakja van. Hajam egyszerű barna, vállamra omolva hordom. Nagyon ritkán kötöm fel, általában fontos eseményekkor (kiképzés, küldetés).
173 centiméter magas vagyok, nőies alakkal. Kemény vádlival, és kemény karizmokkal, melyek segítségével cipelni tudom a nehéz fegyvereket. Kreol bőrrel rendelkezem, vékony, hosszú lábakkal. 50-55 kilogramm közt mozgok, sose voltam ennél több. Vékonyságomból kifolyólag könnyen rejtőzök el, és férek be kis helyekre. Testem tökéletes viszonyban van a hobbimmal, ami az életem is. Ruházatom igen egyszerű. Szűk nadrágok, rövidujjasok, pántos felsők, de ruhatáramba megtalálható a melegítőnadrág is. Különleges alkalmakkor veszek fel ruhákat, akkor is kényelmetlenül érezve magam bennük. Alig várom, hogy megszabaduljak tőlük. Nem szeretem a giccses, habos-babos ruhákat. Az egyszerű és nagyszerű stílust követem. Azt veszem fel, ami megfelel az adott percre, s nem követem a divatot. A sminket egyenesen kerülöm, de, ha nagyon muszáj, akkor használok. Akkor se kenem magamra az egészet, hanem visszafogottan használom.





Eddig Történt:


Nagyapa. Mindenkinek egy kedves öregember jut eszébe, aki játszik az unokákkal és örömöt szerez nekik, mindig minden körülmények közt. Bárcsak az én nagyapám is ilyen lett volna.
Szerető, gondos családba születtem meg. Imádtam naphosszat babázni, hol bent, hol pedig a mogyorófa tövében. Párszor sikerült rávennem Al-t, hogy játsszon velem. Olyankor a Batman bábuja és a robotja is csatlakozott a babáim körébe. Rendes gyermek voltam, nem viselkedtem rosszul, megettem a zöldségeket, és jól kijöttem testvéremmel. Minden jó volt, egész addig a napig, amíg ki nem mondtam azt a nagypapinak, hogy szeretem. Megváltozott minden, Al már nem beszélt, nem is játszott velem. Kerülte társaságomat, és gonosz megjegyzéseket tett rám. Egyáltalán nem tetszett, utáltam az egész helyzetet. Egyetlen boldogságomat abban reméltem, hogy az új testvér születésével kibékülünk. Sajnos tévedtem, s még jobban eltávolodtunk egymástól. Ahányan voltunk, annyifelé vettük az irányt. Alex a nagyapánk nyomában lihegett egész nap, én megvoltam egyedül is, Al pedig, nem is tudom mit csinálhatott ez idő alatt.
Tinédzserkorom közepén voltam, amikor nagyapa miatt bekerültünk egy 9. csoport nevű táborba. Utáltam ott lenni, utáltam, hogy kísérleteket folytattak rajtunk. Bekerültem a 789-Hixon nevű csoportba, 4 másik lánnyal. Sose bíztam meg az emberekben, s az azóta sem változott. Nagyon különleges személynek kell ahhoz lennie. A saját családomban sem bízok, hát akkor idegenekben? A csapatmunkánk az erősödött, jók voltunk abban, amit csináltunk. Mindegyikőjüknek az volt a célja, hogy túléljük az egészet, s megmenekülhessünk. Ahogy telt az idő egyre jobban kezdtem élvezni az egész dolgot, imádtam csinálni. Hamar kitanultam a méregkeverést, a bomba használatát és a fegyverek különböző fajtáit. Puskaporból meg tudtam állapítani, hogy milyen fajta a lövedék, és miből lőtték ki. A harcművészet viszont nem volt az én oldalam, hamar felkapom a vizet, s inkább puffantok le valakit. A többiek már az őrület szélén álltak, utálták ezt csinálni, s egyik alkalomkor felrobbantottam őket. Kész, vége volt a 789-Hixon nevű csapat tagjainak. Már csak egyedül én voltam tagja.
Kiküldetésekre járok, s közben felcsaptam nyomozónak. Nem másoknak nyomozok, hanem az én érdekeim miatt teszem. Titokban nyomozok a 9. csoport feje után, név szerint Kolberg után, s az Esco vezetőjének múltjában is elkezdtem kutakodni.


Vissza az elejére Go down
Miranda Almon
Volt kilencedikes
Volt kilencedikes
Miranda Almon


Hozzászólások száma : 211
Join date : 2012. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Ahova éppen menni szeretnék!

Amy Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy Dixon   Amy Dixon Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2012 3:09 am

Amy Dixon Oie_transparent__10___2__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 
Amy Dixon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alex Dixon
» Axel Dixon
» Al Dixon → Herzschlag

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
9.csoport :: Kész előtörik-
Ugrás: