9.csoport
9.csoport
9.csoport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.csoport

Egy csoport, amely nem ismer lehetetlent.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Adminok


Kiemelt Társoldalak

Al Dixon → Herzschlag Scaled.php?server=38&filename=torn3

Roxfort Alternative


Al Dixon → Herzschlag Xwhfuozso4umx07l9uaz

Credits

Al Dixon → Herzschlag Chronicle__1___1__www.kepfeltoltes.hu_

Credits
Az oldal témája Chris Kolberg agyából pattant ki, tehát ha a téma vissza integett valahonnan, annak rossz vége lesz! A képi megvalósítást azonban az Energia és az Erő krónikája című filmek segítségével alkottuk.

A csoport leírásokban Jesssica segített. A kinézetet Mirandának és Richardnak köszönjük. A kódokban segített: Aya-chan

Az oldalt a következő böngészőre ajánljuk: Chrome


 

 Al Dixon → Herzschlag

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Al Dixon
Kilencedik csoportos
Kilencedik csoportos
Al Dixon


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Dec. 11.
Tartózkodási hely : Akár a hátad mögött.

Al Dixon → Herzschlag Empty
TémanyitásTárgy: Al Dixon → Herzschlag   Al Dixon → Herzschlag Icon_minitimeSzer. Dec. 12, 2012 3:15 am






Al Dixon (0136 → Herzschlag)!









Információk:




Álláspont:
Szervezeti tag


Kor:
21


Faj:
Ember – génmanipulált


Rang:
Operatőr


Nem:
Férfi


Képesség:
Rádióhullámok fogadása: A karakter egy élő rádióállomás. A képesség lehetővé teszi, hogy mindenfajta számítógép nélkül, pusztán az agyával feldolgozza a bináris jeleket, így összekapcsolódhat más hálózatokkal, azaz akár az internettel is.
Műszaki érzék: Az erő birtokosa szinte már-már telepatikus kapcsolatba van a gépekkel. Fizikai érintkezés esetén, képes megtalálni műszerek híján is a hibákat, sőt, akár manipulálhatja is a számítógépeket.


Fegyver:
Nincs szükségem rá.

Played by:

Cameron Bright





Karakter vonások:



Jellem:Al környezetével szemben erőteljes befogadóképessége van; a külső benyomások könnyen utat találnak nála az értelemhez és a szívhez. A léleknek ez a befogadóképessége azzal a ténnyel magyarázható, hogy nála az érzelmek uralkodnak. A külső benyomások az ember érzelmeit keltik fel a legkönnyebben. Amikor ő lát vagy hall valamit, a benyomások nem az értelmét szólítják meg a legerősebben; nem merül el megfontolásokban és mérlegelésekben, még kevésbé töprengésekben. Nem hagyja, hogy a gondolkodás feltartóztassa, reagálása eredeti és gyors. Akarata sem mozdul meg azonnal. Tapasztalatait nem váltja át elhatározásokra vagy cselekedetekre; általában nem a tevékenység a kiemelkedő jellemvonása. Ez azonban nem jelenti azt, hogy nyugodt és csendes. Ellenkezőleg: aktív és nyugtalan, de aktivitása nem arra irányul, hogy környezetén úrrá legyen. Nyugtalansága sokkal inkább fogékony természetéből fakad. A külső benyomások gyorsan hatnak rá, de nem indítják arra, hogy meg is oldja azt, amivel szembetalálja magát. Nyugtalansága a benyomások nagy rohamából keletkezik, amelyek nyitott, fogékony szellemébe hatolnak, de abból az indítékból is, hogy ezeknek a benyomásoknak kiszolgáltassa magát. Nem viseli el, hogy elveszítsen valamit is abból, ami nem egymás után, hanem egyszerre zúdul rá. Amíg ilyen benyomások másokat cselekvésre késztetnek vagy megfontolásra kényszerítenek, addig benne hangulatot keltenek, és nála ez a leglényegesebb. Joggal nevezik ezért őt vidámnak. Mint már láttuk, tapasztalatai legtöbbször nem vezetik gondolkodáshoz vagy cselekvéshez; ő csak élvezi a benyomást, és az élvezethez különleges képessége van, mert minden esemény gyorsan és erőteljesen érinti meg. Mivel sok benyomás felé nyitott, érzelmei is gyorsan változnak. Gazdag, sokrétű életet él, melyben az új benyomások állandóan elnyomják a régieket, és minden hangulattörés nélkül megy át a következőbe. Elfogulatlan és közvetlen; mint egy nagy gyerek, aki hangosan gondolkozik. Szavai gyorsan és könnyen áradnak. Beszédét nem akadályozzák zavaró megfontolások, de túlságosan tudatos megtervezés vagy elhatározás sem. Szabad és fesztelen. Beszéde élénk, friss, telve van melegséggel, ami gazdag, érzékeny természetéből fakad. Hallgatóit feltüzeli, bennük a magáéhoz hasonló hangulatot kelt. Könnyen köt barátságokat, ismeretségeket. Mesterkéletlen, spontán és vidám természete megnyitja számára az ajtókat és a szíveket. Akár otthon, akár úton, iskolában vagy pihenőidőben, szárazon és vízen mindenütt nyíltszívű, beszédes, vidám és szórakoztató.


Kinézet: Al szavaival élve: Mit is szeretnél tudni a külsőmről? Bárcsak a fejedbe látnék és megmondhatnám, hogy téged nem érdekel az esetlen és buta gyerek kinézetem, mert te valami másra vagy kíváncsi. Ha együtt nézünk a tükörbe, akkor látod, hogy látszólag mennyire átlagos vagyok, hisz többnyire ugyanolyan kapucnis felsőt hordok, mint a többi hozzám hasonló srác. Az arcom, bármennyire próbálom leplezni és titkolni mások előtt, néha olyan kifejezéstelennek tűnik, amikor valami olyan dolog, érzés ér amire nem számítottam éppen és cseppet sem pozitív hatást gyakorol rám. Tudom, hogy neked is vannak különféle arckifejezéseid, különben most nem látnám az arcodon mennyire érdekel az én monológom. Pont ezért kérlek, hogy ne szakíts félbe, mert ha elkezdesz beszélni arról milyen szépek a kék szemeim és mennyire talál a barna haj színemhez, akkor természetes, hogy össze zavarsz s, nem tudom követni a szálat amit követni szándékoztam. De most, hogy van szemed és látod, milyen színű a hajam, szemem már meg sem kell említenem, mennyire változó a bőrszínem. Némely pillanatokban, amikor nem a túláradó boldogság kerít a hatalmába és tűnik élettel telinek az arcom, nos akkor elmondhatjuk, hogy az én bőrszínem is falfehérré változott akár a tehetetlenségtől, rosszkedvtől vagy bármitől, amire ráfoghatnám mennyire kedvromboló.
Magas vagyok, ez tény. Hiszen te is látod, a 150 centit már régen elhagytam és nem hasonlítok egy kisfiúra sem. Felnőttem. Igen ezzel magyarázhatnám a 187 körüli magasságot. Bár az őszintét megvallva nagyon régen méretkeztem, lehet több vagyok. Nem tudom. Hogy hány kiló vagyok azt ne kérdezd. Úgysem mondanám el, mert az rám tartozik és rajtam kívül senki másra. Még az olyan kíváncsiskodó személyiségűekre sem mint amilyen te vagy.
Igen, igen, igen. Szinte mindenről beszéltem csak arról nem, hogy miért látni engem majdnem mindig ugyanazokban a színekben. Kék. Fekete. Fehér. Sötétzöld. Szürke. Hát azért mert ezek a kedvenc színeim és általában ezek közül a színek közül választok. Amelyikhez éppen kedvem támad. De vigyázz! Jaj neked ha ne adj Isten lila színű inget szándékoznál rám adni. Azt nem szeretem. Remélem ezt megjegyezted és nem kell tovább folytatnom a magamról elmondottakat.





Eddig Történt:


,,Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként? Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek.” – idézet a Spirál című filmből

Család: egy új lehetőség és élet kezdete. Legalábbis ezt látta a nagyapám akkor amikor ezer örömmel bólintott rá a szüleim házasságára. Szerintem érezte, hogy a legelső kisbaba – vagyis én – az fiú lesz még azelőtt, hogy a szüleim komolyra fordították volna a szót. Nem mondanám azt, hogy az öregem a jövőbe lát, de megjósolni dolgokat… na azt tud. Mitől is annyira ügyesen amennyire? Nos ez jó kérdés. De tökéletesen megmondta, hogy én pontban éjfél után negyed órával fogok megszületni. Ha nem az apám mondta volna ezt el nekem, hanem most az egyik ismerősöm, lehet nem éppen ép elméjűnek nevezném az illetőt. Badarság, hogy igaz legyen. Hiszen az emberek csak emberek, idős korukban csak a bölcsességük lehet az ami ennyire tudálékosnak tünteti fel őket.
Legalábbis én ezzel egy bizonyos ideig úgy voltam, de ezt majd később.
A gyerekkorom, nos az valami igazán furcsa volt. Amikor csak tehettem mindig az anyukám sarkában voltam. Senki sem tudott volna elválasztani tőle, csak akkor ha én úgy akarom. Én azonban kevésszer akartam anya nélkül maradni, ez apának, de leginkább a nagyapámnak is feltűnt aki jó néhányszor meglátogatott minket. Szerinte túlontúl elkényeztetett és csámpás kisgyerek vagyok, mert képtelenség két percnél tovább magamra hagyni annyira kötődöm az anyukámhoz.
Ő adott nekem életet, igazán elfogadhatta volna, hogy ragaszkodom ahhoz akit szeretek és abban a koromban, nos anyát jobban szerettem mint apát vagy a nagyapámat.
Mindenkiben egy ellenséget láttam, de leginkább a nagyapámban… ő mindent képes volt elrontani egy mondatta. Számára már az is fennakadást jelentett, hogy az oviban nem rajzoltam őt oda a családi képre, de bezzeg egy lánytestvért aki még nem volt megszületve igen.
Anya akkoriban volt állapotos Amanda-val, én még akkor kicsi voltam, azt sem tudtam, hogy majd nekem kell felriadnom ha a kishúgom sír és reggel ott fogok felébredni a kiságya előtt a padlón. Vicces lehetett azt feltételezni, hogy a húgomat el akarják rabolni tőlünk és nekem ezért kell ott kuporognom és néznem őt. Nem akartam, hogy mindez megtörténjen, ilyen egyszerű az egész.

,, Erre valók a testvérek. Hogy szekálják egymást, hogy megnehezítsék egymás életét. A gyerekek ebben nőnek fel, és ettől edződnek meg. Ez adja az alapot a felnőtt élethez.” – Cecelia Ahern idézete

Természetesen minden testvérnek egyszer konfliktusba kell kerülnie a másikkal. Nincs olyan, hogy boldog család és örökké tartó testvéri szeretett. Mondjuk ezt én csak akkor tudtam meg, ahogy a nagyapánkat megláttam Amanda-val játszani. Nem tetszett az öreg viselkedése, ha rá néztem mindig olyannak láttam, amilyen valójában volt. A férfinek aki mindenben csak a hasznot látja és parancsolgat ha valami nem tetszik neki. Legszívesebben felugrottam volna a hátára és azt mondtam volna neki, hogy Amanda az én kishúgom és vele csakis én játszhatok, rajtam kívül meg senki más. De ahogy a húgom kimotyogta a ,, Szeretlek nagypapi.” mondatocskát és megpróbálta átkarolni az öreget… na akkor vált az első számú ellenségemé. Már nem néztem a húgomnak, amikor meg benyitott a szobámba és órákkal később a kis babáit hozta, hogy tea-délutánozzak vele, nem volt kedvem a Batman figurámat az ő kis hercegnői mellé ültetni. Sem pedig a robotomat, ami magától megállt egy helyben és ő volt a kis hercegnők testőre.
Úgy gondoltam a babáknak nincs szükségük az én robot és Batman figurámra, ahogy a húgomnak sem rám. Az asztalnál nem voltam udvarias vele, nem húztam ki előtte a széket ahogyan az illik, inkább levegőnek néztem és amikor tőlem kérte a sót vagy bármit elbambulást színlelve turkáltam az ételemben.
A viselkedésem megváltozása zavarni kezdte a szüleinket, nem helyeselték azt, hogy a húgom számára sértő vicceket teszek, ami neki szemmel láthatólag nem esik jól. Melyik húg is értené meg azt amikor a bátyja se szó se beszéd belelöki őt a hóba és azt mondja nézzen jobban a lába elé s, nem is segít neki felkelni a földről? Szerintem egyik sem, de mindenkinek feltűnhet, hogy én voltam az aki elkezdte piszkálni Amanda-t nem pedig fordítva.
Idősebb voltam nála és az igazat megvallva egy kicsikét féltékeny voltam rá, amiért ő jól kijön a nagyapával én meg nem egészen. Sőt mi több, én ki nem állhattam, de ezt már említettem.

,,A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan!” – Honoré de Balzac idézete

Nem minden harag tarthat örökké, főleg nem egy olyan fiúé amilyen én vagyok. Csak egy aprócska bejelentés kellett a szüleinktől, hogy megváltozzon a véleményem. Egy újabb töpörtyű aki hatalmas változásokat fog hozni az életünkben. Legalábbis a nagyapánk így gondolta akkor. Én hüledezve néztem rá, részben visszagondolva még most ebben a pillanatban szintén. Honnan tudott ennyi mindent az öreg? Nem volt látnok, mert arról biztos tudtunk volna, legalábbis amikor 16 voltam ő nem tudta megmondani, hogy milyen minősítést kaptam az egyik teszten. Na ez elárulta őt a szememben, hogy nem, nincs képessége csak én képzeltem be magamnak.
Amanda próbált csupa jó dolgot mesélni róla, hogy nem olyan rémes egy személy a nagyapánk csak én képzelem be, mert kisgyerek korom óta ez rögződött a fejemben: A NAGYAPÁM A LEGGONOSZABB EMBER A VILÁGON, ÉN NEM FOGOK KEDVES LENNI EGY GONOSZ EMBERHEZ. Igen, ez így mind csupa nagybetűvel éktelenkedett a szememben, ha megláttam őt.
Adolf Dixon neve elég volt ahhoz, hogy végigfutkosson a hideg a hátamon, bármilyen gondoskodónak tűnt a többiek szemében, én láttam egyedül az igazat. Az új jövevényből is csak hasznot akar húzni. Mert igen, az én gyengém az újdonsült kisöcsém lett. Már nem számított Amanda csak az a pöttöm kisbaba. Ha ő nincs s, nem látom meg, hogy a nagyapám miként próbál gondoskodni róla, nos lehet életem végéig utálni fogom őt. Imádtam a kisöcsémet, úgy gondoltam vele majd megoszthatom a fiús dolgokat és nem kell naphosszat a babákra összpontosítani. Jó, Amanda már nem babázott, nem nyafogott a Batman és a robot figurámért. De ettől eltekintve a kis Alexet még rávehettem volna, hogy a régi játékaimmal játsszon.
Igen ám, de a nagyapánk valami teljesen különleges 'játékot’ talált ki a csöppségnek. A szó szoros értelmében 'harci gépezetet’ akart faragni abból a csöppségből, aki alig volt pár éves. Nem járt óvodába, inkább a nagyapánk után sétált és azt tette amit csak kért tőle. Én azt hiszem, örülhettem annak, hogy anyát, az óvodát, a tanulást választottam a harci kiképzés helyett.

,,A vér cinkossága ősi, bizalmas kötelék. A Nagyok ismertetőjele.” – Anna Gavalda idézete

Minden téves eszme, elképzelés, életút, vélemény, jellemző egyszer megbukik. Ez biztos. Hiszen az én ellenszenvem is elmúlt. Bár néhány évnek el kellett múlnia, hogy a nagyapám és én is rájöjjünk: nem kenyerem a gyilkolás, a lövöldözés és minden ami egy ember életének a kiontásával jár. Sokkal jobban szerettem a nyugalmas dolgokat, amihez nincs szüksége fegyverre az észen és az elmén kívül. Kezdetben pufogtam amiért gratulált a tanulmányi eredményeim miatt és azt javasolta… hm nem is emlékszem már rá, mit is mondott tulajdonképpen, pusztán csak arra, hogy 15 órán belül már anyától és apától búcsúzkodtam.
Ő úgy hitte ha ugyanabba a táborba küld ahová a testvéreimet sikerült elcsalnia én majd boldog leszek ott. Az első napig meg is maradt az ellenszenvem, nem néztem senkire, inkább lesütöttem a szemeimet és a cipőm orrát néztem. Legszívesebben jól megmondtam volna a nagyapámnak a magamét, de amikor már szóba kellett állnom az ő 'csodálatos’ ismerősével, aki szintén ugyanolyan unszimpatikus volt, mint a nagyapám… nos, azt kell, hogy mondjam. Sikerült meggyőznie. Igen, még én sem tudom elhinni, de beadtam a derekamat és nem vágtam maga a földhöz az ellenszenvtől.
0136 → Herzschlag, senki ne kérdezze, hogy minek, miért és miként kaptam ezt a nevet, mert úgysem mondanám el. Ez olyan dolog, amiről az ember – már ha nevezhetem magam annak egyáltalán – nem szívesen beszél. Tudom, hogy legnagyobb vágyam az volt: Bárcsak egy nagy múltú cégnél lehetnék programozó vagy esetleg számítástechnikai tanár! Ebből azonban, teljesen más kerekedett ki. Valami olyasmi amire még én sem gondoltam volna. Sőt a legborzalmasabb álmaimban sem álmodok ilyesmit. Pedig mennyivel könnyebb lenne, igazán hozzá szokhatnék a változásokhoz és a nem megszokott dolgokhoz, mindenkinek könnyebb volna. Kevesebbszer hitetlenkednék, néznék mindenkit olyan furcsán és hallgatnám végig nagy kikerekedett szemekkel valaki mondandóját.
Hogy melyik ilyen 'cégről szőtt álmom’ vezetett Japánba? Az jó kérdés. Talán kamatoztatni akartam a tehetségemet a hűség és az értelem terén. Még mindig teljesen hihetetlennek tűnt az, hogy pont engem küldtek el egy úgynevezett 'küldetésre’, mert elviekben én, nem értek a fegyverekhez, a technológiához, a gépekhez, a kis kütyükhöz annál inkább. Hm biztosan ez az oka, hogy a Japánba küldtek. Igen, csak ez lehet és semmi más. De az őszintét megvallva: mindenütt jó, de legjobb otthon. Így természetes, hogy haza vágyódtam, vissza a 9. csoporthoz, az életeméhez és a családomhoz.

Vissza az elejére Go down
Miranda Almon
Volt kilencedikes
Volt kilencedikes
Miranda Almon


Hozzászólások száma : 211
Join date : 2012. Jun. 12.
Tartózkodási hely : Ahova éppen menni szeretnék!

Al Dixon → Herzschlag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Al Dixon → Herzschlag   Al Dixon → Herzschlag Icon_minitimeSzer. Dec. 12, 2012 9:39 am

Al Dixon → Herzschlag Oie_transparent__10___2__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 
Al Dixon → Herzschlag
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amy Dixon
» Alex Dixon
» Axel Dixon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
9.csoport :: Kész előtörik-
Ugrás: